Корзина
3 отзыва
ПП "Хаузер"
+38 (050) 195-67-19

Унікальна колекція електрофурнітури від Schneider Electric

Колекція Unica New від Schneider Electric

Київ, 10 лютого 2020 року — Компанія «Шнейдер Електрік Україна», лідер з цифрової трансформації, управління енергоспоживанням та автоматизації, представляє оновлену серію електроустановчих виробів Unica. Колекція Unica New від Schneider Electric поєднує в собі чудовий дизайн, високу функціональність та інноваційні технології. Модулі оновленої серії підтримують протокол KNX і повністю готові до роботи у системі «розумного» дому.

Шалено чарівна, розумна і проста

Колекція Unica New від Schneider Electric включає в себе два нові дизайни рамки: Unica Studio і Unica Pure. Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color і Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - витонченою формою квадрата із заокругленими кутами. Рамки Studio доступні в чотирьох популярних й універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній і бежевий. Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних і стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які заломлюють біле світло. Ця технологія робить колір насиченим і немов іскристим з середини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних і елегантних варіантів поверхні, стильні та приємні на дотик. Завдяки фактурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в головних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» і «бронза».

       Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілена в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві й металі. Unica Pure має квадратні рамки і велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяють використовувати електрофурнітуру як в сучасному, так і в класичному інтер'єрах.

Проста установка

Серія Unica New вирізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів і гнучкість установки. Нова конструкція супортів з системою «ластівчин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми відносно один одного, оптимізуючи і полегшуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки зі швидкозатискними клемами і додаткове місце для проводки забезпечують зручну та швидку роботу з Unica New.

Unica New + Wiser - гармонія «розумного» дому

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв в системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом і енергоспоживанням, яке дозволяє використовувати найпопулярніші функції «розумного дому» без установки складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser в поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів і жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне і економічне керування цілим будинком.

Другие новости