Корзина
3 отзыва
ПП "Хаузер"
+38 (050) 195-67-19

Українська народна премія «Найкращі вимикачі 2019 року»

Впродовж 2019 року споживачі мали змогу голосувати на сайті www.ukrainian-choice.com та обирати улюблені бренди.

Київ, 15 січня 2020 року — Компанія «Шнейдер Електрік Україна», лідер з цифрової трансформації, управління енергоспоживанням та автоматизації, здобула перемогу у номінації «Вимикачі 2019 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження в рамках проекту Українська народна премія. Це Всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі -  українських споживачів. Впродовж 2019 року споживачі мали змогу голосувати на сайті www.ukrainian-choice.com та обирати улюблені бренди.

Цьогорічний вибір українців продукції Schneider Electric серед найкращих вимикачів  обумовлено якістю електрофурнітури та трендовим дизайном. (наприклад, елегантними та різноманітними кольорами та матеріалами (скло, дерево, каміння у серіях Merten та Unica)).

    «Визнання українців - це та народна популярність, яку, без сумніву приємно досягти. Це мотивація до розвитку, проста, але дуже ефективна схема успіху, яка дозволить міцно і надовго закріпити лідерські позиції на ринку. Schneider Electric - велика глобальна компанія, яка фокусується на локальних потребах споживачів. Наприклад, в 2019 році виключно для українських споживачів корпорація доповнила свою лінійку трьохклавішними вимикачами в усіх основних кольорах серії Asfora та Sedna, оскільки цей тип дуже популярний в домогосподарствах України на відміну від Європи. Впевнений, що споживачі обрали нас за якість та стиль фурнітури, а також оцінили цей індивідуальний корпоративний підхід, про який я зазначив вище», прокоментував генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.

Одна з корпоративних цінностей – Customer First  -  надихнула компанію до створення зручного онлайн-конфігуратора електроустановчого обладнання Mix&Match. «Цей додаток в першу чергу виводився на ринок для зручності підбору дизайнерської електрофурнітури, але з часом ми зрозуміли, що пересічний споживач, який купує бюджетні серії також зазнає труднощів та дискомфорту, плануючи ремонт. Тому ми доопрацювали цей додаток: доповнили його серіями Asfora, Unica та додали опцію зручного підбору фурнітури у реальному часі на реальному об’єкті», - говорить Михайло Бубнов. Більш того, додаток допомагає комплектувати вимикач монтажною коробкою, рамкою та іншим. Всі вимикачі Schneider Electric, незалежно від бюджетного до преміального сегменту, мають безгвинтовий зажим, що значно спрощує роботу електрикам. Компанія щорічно витрачає 5% від прибутку на R&D и саме Schneider Electric першим в світі розробив цю технологію монтажу вимикачів.

Другие новости